Program: Filmovi | Govorni program | Izložbe | Glazbeni program | Raspored | Ulaznice

Godine super osmice

Annie Ernaux, David Ernaux-Briot

nedjelja, 04.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00
subota, 10.12. │ Kino Kinoteka │ 17:00

OPŠIRNIJE

Refrakcije

Vladislav Knežević

nedjelja, 04.12. │ Kino Tuškanac │ 20:45
ponedjeljak, 05.12. │ Kino Kinoteka│ 17:00

OPŠIRNIJE

Afterwater

Dane Komljen

nedjelja, 04.12. │ Kino Tuškanac │ 20:45
ponedjeljak, 05.12. │ Kino Kinoteka │ 17:00

OPŠIRNIJE

Casa Susanna

Sébastien Lifshitz 

ponedjeljak, 05.12. │ Kino Tuškanac │ 17:00

OPŠIRNIJE

Sparta

Ulrich Seidl

ponedjeljak, 05.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00
srijeda, 07.12. │ Kino Kinoteka │ 19:00

OPŠIRNIJE

Partenon

Mantas Kvedaravičius

ponedjeljak, 05.12. │ Kino Tuškanac │ 21:00

OPŠIRNIJE

Barzah

Mantas Kvedaravičius

utorak, 06.12. │ Kino Tuškanac │ 17:00

OPŠIRNIJE

Prirodna povijest uništavanja

Sergej Loznica

utorak, 06.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00
petak, 09.12. │ Kino Kinoteka│ 17:00

OPŠIRNIJE

De humani corporis fabrica

Véréna Paravel, Lucien Castaing-Taylor

utorak, 06.12. │ Kino Tuškanac │ 21:00

OPŠIRNIJE

Mariupolis

Mantas Kvedaravičius

srijeda, 07.12. │ Kino Tuškanac │ 17:00
četvrtak, 08.12. │ Kino Kinoteka │ 17:00

OPŠIRNIJE

Nema medvjeda

Jafar Panahi

srijeda, 07.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00
četvrtak, 08.12. │ Kino Kinoteka │ 19:00

OPŠIRNIJE

EAMI

Paz Encina
srijeda, 07.12.│ Kino Tuškanac │ 21:00

OPŠIRNIJE

Kijevski proces

Sergej Loznica

četvrtak, 08.12. │ Kino Tuškanac │ 17:00

OPŠIRNIJE

Mariupolis 2

Mantas Kvedaravičius

četvrtak, 08.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00

OPŠIRNIJE

Pomrčina

Nataša Urban

četvrtak, 08.12. │ Kino Tuškanac │ 21:15

OPŠIRNIJE

Kako spasiti mrtvog prijatelja

Marusja Siroječovskaja

petak, 11.12. │ Kino Tuškanac │ 17:00

OPŠIRNIJE

Saint Omer

Alice Diop

petak, 09.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00

OPŠIRNIJE

Još jedno proleće

Mladen Kovačević

petak, 09.12. │ Kino Tuškanac │ 21:30
subota, 10.12. │ Kino Tuškanac │ 17:00

OPŠIRNIJE

Da li ste videli ovu ženu?

Dušan Zorić, Matija Gluščević

subota, 10.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00

OPŠIRNIJE

Varljiva svjetlost

João Pedro Rodrigues

subota, 10.12. │ Kino Tuškanac │ 21:00

OPŠIRNIJE

Priča s Pacifika

Albert Serra

utorak, 06.12. │ Kino Kinoteka │ 19:00
nedjelja, 11.12. │ Kino Tuškanac │ 15:00

OPŠIRNIJE

Banija

Nebojša Slijepčević

nedjelja, 11.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00

OPŠIRNIJE

Nemir

Cyril Schäublin

ponedjeljak, 05.12. │ Kino Kinoteka │ 19:00
nedjelja, 11.12. │ Kino Tuškanac │ 19:00

OPŠIRNIJE

Ljubav, smrt i njemačke marke

Cem Kaya
nedjelja, 11.12. │ Kino Tuškanac │ 21:00

OPŠIRNIJE

Provincijska bolnica

lian Metev, Ivan Chertov, Zlatina Teneva

srijeda, 07.12. │ Kino Kinoteka │ 17:00

OPŠIRNIJE

Mekani brodovi

Zlatko Zorica Šiš

petak, 09.12. │ Kino Kinoteka │ 20:30
subota, 10.12. │ Kino Kinoteka │ 19:00

OPŠIRNIJE