Program: Filmovi | Govorni program | Dosjei | Glazbeni program | Raspored | HRFF Rijeka

Jedna čudesna žena

Sebastián Lelio • Argentina • 2017 • 104′
PONEDJELJAK 04.12. • 20:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Caniba

Verena Paravel, Lucien Castaing-Taylor • Francuska • 2017 • 90′
PONEDJELJAK 04.12. • 22:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Život od milijun dolara

Robert Tomić Zuber • Hrvatska • 2017 • 98′
UTORAK 05.12. • 12:00 • Kino Europa, dvorana Müller

OPŠIRNIJE

Adrianina pogodba

Lissette Orozco • Čile • 2017 • 96′
UTORAK 05.12. • 18:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Grad duhova

Matthew Heineman • SAD • 2017 • 90′
UTORAK 05.12. • 20:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Pacijentica

Jorge Caballero Ramos • Kolumbija • 2015 • 70′
UTORAK 05.12. • 20:00 • Kino Europa, dvorana Müller

OPŠIRNIJE

Gospođa Fang

Wang Bing • Kina, Njemačka, Francuska • 2017 • 90′
UTORAK 05.12. • 22:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Ljubavnici i despot

Ross Adam, Robert Cannan • Velika Britanija • 2016 • 98′
SRIJEDA 06.12. • 18:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Murali

Jonathan Perel • Argantina • 2011 • 12′
SRIJEDA 06.12. • 18:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

Vode zaborava

Jonathan Perel • Argantina • 2013 • 9′
SRIJEDA 06.12. • 18:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

17 spomenika

Jonathan Perel • Argantina • 2012 • 60′
SRIJEDA 06.12. • 18:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

Bez naslova

Michael Glawogger, Monika Willi • Austrija • 2017 • 105′
SRIJEDA 06.12. • 20:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Dawson City – zamrznuto vrijeme

Bill Morrison • SAD • 2016 • 120′
SRIJEDA 06.12. • 22:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Bez zaklona

Zaradasht Ahmed • Norveška • 2016 • 86′
ČETVRTAK 07.12. • 18:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Tabula rasa

Jonathan Perel • Argentina • 2013 • 42′
ČETVRTAK 07.12. • 18:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

El predio

Jonathan Perel • Argentina • 2010 • 58′
ČETVRTAK 07.12. • 18:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

Štakori s plaže

Eliza Hittman • SAD • 2017 • 98′
ČETVRTAK 07.12. • 20:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Vremenske bombe

Goran Sergej Pristaš • Hrvatska • 2017 •
ČETVRTAK 07.12. • 20:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

Dobri domaćini

Andrej Korovljev • Hrvatska • 2017 • 17′
ČETVRTAK 07.12. • 20:00 • Kino Europa, dvorana Müller

OPŠIRNIJE

Rečenice iz fantazije

Dane Komljen • Njemačka • 2017 • 17′
ČETVRTAK 07.12. • 22:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

El mar la mar

Joshua Bonnetta, J.P. Sniadecki • SAD • 2017 • 94′
ČETVRTAK 07.12. • 22:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Mama Colonel

Dieudo Hamadi • Kongo, Francuska • 2017 • 72′
PETAK 08.12. • 18:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Dieste [Urugvaj]

Heinz Emigholz • Njemačka • 2017 • 95′
PETAK 08.09 • 18:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

S mladenkine strane

Antonio Augugliaro, Gabriele del Grande, Khaled Soliman al Nassiry • Italija • 2014 • 89′
PETAK 08.12. • 18:00 • Kino Europa, dvorana Müller

OPŠIRNIJE

Rizik

Laura Poitras • SAD • 2016 • 86′
PETAK 08.12 • 20:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Sam na plaži noću

Hong Sang-soo • Koreja • 2017 • 101′
PETAK 08.12. • 22:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Moja godina u Kekistanu

Patrik Hermansson • Švedska • 2017 • 30′
SUBOTA 09.12. • 17:15 • Kino Europa, dvorana Müller

OPŠIRNIJE

Reaganov show

Pacho Velez, Sierra Pettengill • SAD • 2017 • 75′
SUBOTA 09.12 • 18:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Ulični pejzaži [Dijalog]

Heinz Emigholz • Njemačka • 2017 • 132′
SUBOTA 09.12. • 18:00 • MM centar

OPŠIRNIJE

Projekt Florida

Sean Baker • SAD • 2017 • 101′
SUBOTA 09.12. • 20:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

U povjerenju

Cédric Venail • Francuska • 2017 • 50′
SUBOTA 09.12. • 20:30 • MM centar

OPŠIRNIJE

3/4

Ilian Metev • Bugarska • 2017 • 83′
SUBOTA 09.12. • 22:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Mrtvi narod

Radu Jude • Rumunjska • 2017 • 83′
Nedjelja 10.12. • 16:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Pitaš li se tko je pucao?

Travis Wilkerson • SAD • 2017 • 90′
NEDJELJA 10.12• 18:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Sedmoga dana

Jim McKay • SAD • 2017 • 97′
NEDJELJA 10.12. • 20:00 • Kino Europa

OPŠIRNIJE

Sretno

Ben Russell • Francuska, Njemačka • 2017 • 143′
NEDJELJA 10.12. • 20:00 • MM centar

OPŠIRNIJE