Program: Filmovi | Govorni program | Dosjei | Glazbeni program | Raspored | HRFF Rijeka

Medena zemlja

Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov • Sjeverna Makedonija • 2019 • 87′
NEDJELJA 01.12. • 19:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Južni terminal

Rabah Ameur-Zaïmeche • Francuska • 2019 • 96′
NEDJELJA 01.12. • 21:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Martin Eden

Pietro Marcello • Italija, Francuska • 2019 • 129′
PONEDJELJAK 02.12. • 19:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Dubina dva

Ognjen Glavonić • Srbija • 2016 • 80′
PONEDJELJAK 02.12. • 20:00 • Dokukino KIC

OPŠIRNIJE

Samo nemojte pomisliti da vrištim

Frank Beauvais • Francuska • 2019 • 75
PONEDJELJAK 02.12. • 21:30 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Suđenje Ratku Mladiću

Henry Singer, Rob MillerUK, Norveška • 2018 • 99’
UTORAK 03.12. • 17:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Stieg Larsson – Čovjek koji se igrao vatrom

Henrik Georgsson • Švedska • 2018 • 100′
UTORAK 03.12. • 19:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Prazni sati

Mate Ugrin • Njemačka, Hrvatska • 2019 • 11
UTORAK 03.12. • 21:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Od sutra počinjem da

Ivan Marković, Wu Linfeng • Njemačka, Kina, Srbija • 2019 • 60
UTORAK 03.12. • 21:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Present.Perfect.

Shengze Zhu • SAD, Hong Kong • 2019 • 124′
SRIJEDA 04.12. • 16:30 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Na rubu

Alison Klayman • SAD • 2019 •91′
SRIJEDA 04.12. • 17:00 • Dokukino KIC

OPŠIRNIJE

Bit će vatre

Óliver Laxe • Španjolska, Francuska, Luksemburg • 2019 • 85′
SRIJEDA 04.12. • 19:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Sinovi smo tvog stijenja

Ivan SalatićCrna Gora • 2018 • 34′
SRIJEDA 04.12. • 21:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Centar

Ivan Marković • Srbija, Njemačka • 2018 • 49′
SRIJEDA 04.12. • 21:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Transnistrija

Anna Eborn • Švedska • 2019 • 93′
ČETVRTAK 05.12. • 17:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

U boli ćeš rađati djecu

Ovidie • Francuska • 2019 • 60′
ČETVRTAK 05.12. • 19:00 • Dokukino KIC

OPŠIRNIJE

Zaboravljeni slučaj Hammarsköjld

Mads Brügger • Danska, Norveška, Švedska, Belgija • 2019 • 128′
ČETVRTAK 05.12. • 19:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Parsi

Eduardo Williams, Mariano BlattArgentina, Gvineja Bisau, Švicarska • 2019 • 23
ČETVRTAK 05.12. • 21:30 • kino Tuškanac OPŠIRNIJE

Wilcox

Denis Côté • Kanada • 2019 • 66′
ČETVRTAK 05.12. • 21:30 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Državni pogreb

Sergej Loznica • Nizozemska, Litva • 2019 • 135’
PETAK 06.12. • 16:30 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Vitalina Varela

Pedro Costa • Portugal • 2019 • 124’
PETAK 06.12. • 19:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

O lijepa, o draga, o slatka slobodo

Gordan Bosanac • Hrvatska • 2019 • 46′
SUBOTA 07.12. • 19:00 • Dokukino KIC

OPŠIRNIJE

Kraj stoljeća

Lucio Castro • Argentina • 2019 • 83′
PETAK 06.12. • 21:30 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Kordiljeri snova

Patricio Guzmán • Čile, Francuska • 2019 • 85′
SUBOTA 07.12. • 17:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Portret djevojke koja izgara

Céline Sciamma • Francuska • 2019 • 120′
SUBOTA 07.12. • 19:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Ghost Tropic

Bas Devos • Belgija, Nizozemska • 2019 • 85′
SUBOTA 07.12. • 21:30 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Heimat je prostor od vremena

Thomas Heise • Njemačka, Austrija • 2019 • 218′
NEDJELJA 08.12. • 15:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE

Obojena ptica

Václav Marhoul • Češka, Ukrajina, Slovačka • 2019 • 170′
NEDJELJA 08.12. • 20:00 • kino Tuškanac

OPŠIRNIJE