Program: Filmovi | Govorni program | Raspored | HRFF @ Rijeka

Iz vremena koje prethodi

Lav Diaz / Filipini / 2014 / 338′
Nedjelja 07.12. 18:00 (Kino Tuškanac), Četvrtak 11.12. 13:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Klice nade

Fiona Lloyd-Davies / UK / 2014 / 72’
Ponedjeljak 08.12. 17:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Ljubav je čudna stvar

Ira Sachs / SAD / 2014 / 98’
Ponedjeljak 08.12. 20:00 (Kino Europa), Četvrtak 11.12. 21:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Sudnica

Chaitanya Tamhane / Indija / 2014 / 116’
Ponedjeljak 08.12. 22:00 (Kino Europa), Nedjelja 14.12. 18:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Hakirani krug

Deborah Stratman / SAD / 2014 / 15’
Utorak 09.12. 15:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Državna matura

Dieudo Hamadi / Kongo/Francuska / 2014 / 90’
Utorak 09.12. 18:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Sve je u plamenu

Oleksandr Techynskyi, Aleksey Solodunov, Dmitry Stoykov / Ukrajina / 2014 / 82’
Utorak 09.12. 20:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Konj zvan Novac

Pedro Costa / Portugal / 2014 / 115’
Utorak 09.12. 22:00 (Kino Europa), Nedjelja 14.12. 18:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Proleterska zimska priča

Julian Radlmaier / Njemačka / 2014 / 63’
Srijeda 10.12. 16:30 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Ministarstvo željeza

JP Sniadecki / SAD / 2014 / 82’
Srijeda 10.12. 18:00 (Kino Europa), Petak 12.12. 17:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Timbuktu

Abderrahmane Sissako / Mauritanija/Francuska / 2014 / 100’
Srijeda 10.12. 20:00 (Kino Europa), Subota 13.12. 17:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Epizoda na moru

Lonnie van Brummelen, Siebren de Haan / Nizozemska / 2014 / 63’
Srijeda 10.12. 22:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Odgoda

Harun Farocki / Njemačka / 2007 / 40’
Srijeda 10.12. 23:00 (Kino Europa), Nedjelja 14.12. 17:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Near Death Experience

Gustave Kervern, Benoît Délépine / Francuska / 2014 / 87’
Četvrtak 11.12. 18:00 (Kino Europa), Nedjelja 14.12. 16:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Čin smaknuća

Joshua Oppenheimer / Danska/Norveška/UK / 2012 / 115’
Četvrtak 11.12. 19:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Tri prozora i vješanje

Isa Qosja / Kosovo / 2014 / 93’
Četvrtak 11.12. 20:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Jauja

Lisandro Alonso / Argentina / 2014 / 108’
Četvrtak 11.12. 22:00 (Kino Europa), Subota 13.12. 19:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Novi proizvod

Harun Farocki / Njemačka / 2012 / 36’
Petak 12.12. 17:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Svakodnevna pobuna

Arash & Arman T. Riahi / Njemačka/Austrija/Španjolska / 2013 / 118’
Petak 12.12. 18:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Pogled tišine

Joshua Oppenheimer / Danska/Indonezija / 2014 / 98’
Petak 12.12. 20:00 (Kino Europa), Petak 12.12. 19:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Noćna kretanja

Kelly Reichardt / SAD / 2013 / 112’
Petak 12.12. 22:00 (Kino Europa), Subota 13.12. 21:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Arhitekti Sauerbruch Hutton

Harun Farocki / Njemačka / 2013 / 73’
Subota 13.12. 16:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Tigrovi

Danis Tanović / Indija/Francuska / 2014 / 90’
Subota 13.12. 18:00 (Kino Europa), Petak 12.12. 21:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Zimski san

Nuri Bilge Ceylan / Turska / 2014 / 196
Subota 13.12. 20:00 (Kino Europa), Nedjelja 14.12. 20:00 (Art-kino Croatia)

OPŠIRNIJE

Potraga za Felom

Alex Gibney / SAD / 2014 / 120’
Nedjelja 14.12. 20:00 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE

Neugasiva vatra

Harun Farocki / Njemačka / 1969 / 22’
Nedjelja 14.12. 20:00 (Kino Tuškanac)

OPŠIRNIJE

Farocki

James Benning / SAD / 2014 / 77’
Nedjelja 14.12. 20:00 (Kino Tuškanac)

OPŠIRNIJE

Otac i sinovi

Wang Bing / Kina/Francuska / 2014 / 87’
Nedjelja 14.12. 22:15 (Kino Europa)

OPŠIRNIJE