Program: Filmovi | Diskusije i predavanja | Off program | HRFF @ Rijeka

Oproštaj od jučer

06.12. PONEDJELJAK 18:00 H
1965/66; Njemačka; igrani; 88’
režija: Alexander Kluge

OPŠIRNIJE

O ljudima i bogovima

06.12. PONEDJELJAK 20:00 H
2010; Francuska; igrani; 120’
režija: Xavier Beauvois

OPŠIRNIJE

Povremeno zaposlenje jedne robinje

07.12. UTORAK 18:00 H
1973; Njemačka; igrani; 91’
režija: Alexander Kluge

OPŠIRNIJE

Jaffa, naranča iz pakla

07.12. UTORAK 20:00 H
2010; Belgija/Francuska/Njemačka/Izrael; dokumentarni; 90’
režija: Eyal Sivan

OPŠIRNIJE

La isla: arhivi jedne tragedije

07.12. UTORAK 22:00 H
2009; Njemačka/Guatemala; dokumentarni; 85’
režija: Uli Stelzner

OPŠIRNIJE

Snažni Ferdinand

08.12. SRIJEDA 18:00 H
1975/76; Njemačka; igrani; 97’
režija: Alexander Kluge

OPŠIRNIJE

Neprijatelji naroda

08.12. SRIJEDA 20:00 H
2009; Velika Britanija/Kambodža; dokumentarni; 94’
režija: Thet Sambath & Rob Lemkin

OPŠIRNIJE

Opća crta

08.12. SRIJEDA 22:00 H
2010; Francuska; eksperimentalni; 16’
režija: Oleg Tcherny

OPŠIRNIJE

Vučje ždrijelo

08.12. SRIJEDA 22:00 H
2009; Italija; dokumentarni; 76’
režija: Pietro Marcello

OPŠIRNIJE

Ona, domoljub

09.12. ČETVRTAK 16:30 H
1979; Njemačka; igrani; 121’
režija: Alexander Kluge

OPŠIRNIJE

Najopasniji čovjek u Americi: Daniel Ellsberg i Pentagon Papers

09.12. ČETVRTAK 19:00 H
2009; SAD; dokumentarni; 92’
režija: Judith Ehrlich & Rick Goldsmith

OPŠIRNIJE

Autobiografija Nicolaea Ceausescua

09.12. ČETVRTAK 21:00 H
2010; Rumunjska; dokumentarni; 180’
režija: Andrei Ujica

OPŠIRNIJE

Hennerov san – najveći eUropski turistički projekt

10.12. PETAK 14:30 H
2009; Njemačka; dokumentarni; 90’
režija: Klaus Stern

OPŠIRNIJE

Napad sadašnjosti na ostala vremena

10.12. PETAK 16:30 H
1985; Njemačka; igrani; 113’
režija: Alexander Kluge

OPŠIRNIJE

Nitko nije čuo za perzijske mačke

10.12. PETAK 19:00 H
2009; Iran; igrani; 106’
režija: Bahman Ghobadi

OPŠIRNIJE

Materijal

10.12. PETAK 21:00 H
11.12. SUBOTA 14:30 H
2009; Njemačka; dokumentarni; 164’
režija: Thomas Heise

OPŠIRNIJE

Vijesti iz ideološke antike: Marx – Eisenstein – Kapital

11.12. SUBOTA 18:00 H
2008; Njemačka; 84’
režija: Alexander Kluge

OPŠIRNIJE

Film-socijalizam

11.12. SUBOTA 20:00 H
2010; Švicarska/Francuska; igrani; 102’
režija: Jean-Luc Godard

OPŠIRNIJE

Aurora

13.12. PONEDJELJAK 21:00 H
2010; Rumunjska; igrani; 181’
režija: Cristi Puiu

OPŠIRNIJE