Vijesti

Filmska selekcija 17. HRFF-a

Objavljujemo filmski program ovogodišnjeg Human Rights Film Festivala koji se od 1. do 8. prosinca održava u zagrebačkom kinu Tuškanac i riječkom Art-kinu Croatia.

 

 

Medena zemlja (Honeyland)
Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov • Sjeverna Makedonija • 2019 • 87'

Bit će vatre (O que arde)
Oliver Laxe • Španjolska, Francuska, Luksemburg • 2019 • 85'

Suđenje Ratku Mladiću (The Trial of Ratko Mladić)
Henry Singer, Rob Miller • UK, Norveška • 2018 • 99'

Stieg Larsson: Čovjek koji se igrao vatrom (Stieg Larsson: The Man Who Played with Fire)
Henrik Georgsson • Švedska • 2018 • 100'

Samo nemojte pomisliti da vrištim (Ne croyez surtout pas que je hurle)
Frank Beauvais • Francuska • 2019 • 75'

Kordiljeri snova (La Cordillera de los sueños)
Patricio Guzmán • Čile, Francuska • 2019 • 85'

Vitalina Varela
Pedro Costa • Portugal • 2019 • 124'

Wilcox
Denis Côté • Kanada • 2019 • 66'

Present.Perfect. (Wan mei xian zai shi)
Shengze Zhu • SAD, Hong Kong • 2019 • 124'

Južni terminal (Terminal Sud)
Rabah Ameur-Zaïmeche • Francuska • 2019 • 96'

Od sutra počinjem da (From Tomorrow on, I will)
Ivan Marković, Wu Linfeng • Njemačka, Kina, Srbija • 2019 • 60'

Transnistrija (Transnistra)
Anna Eborn • Švedska • 2019 • 93'

Zaboravljeni slučaj Hammarskjöld (Cold Case Dag Hammarskjöld)
Mads Brügger • Danska, Norveška, Švedska, Belgija • 2019 • 128'

Centar
Ivan Marković • Srbija, Njemačka • 2018 • 49'

Državni pogreb (State Funeral)
Sergej Loznica • Nizozemska, Litva • 2019 • 135'

Martin Eden
Pietro Marcello • Italija, Francuska • 2019 • 129'

Kraj stoljeća (Fin de siglo)
Lucio Castro • Argentina • 2019 • 83'

Heimat je prostor od vremena (Heimat ist ein Raum aus Zeit)
Thomas Heise • Njemačka, Austrija • 2019  •218'

Portret djevojke koja izgara (Portrait de la jeune fille en feu)
Celine Sciamma • Francuska • 2019 • 120'

Obojena ptica (Nabarvené ptáče)
Václav Marhoul • Češka, Slovačka, Ukrajina • 2019 • 170'

Parsi
Eduardo Williams, Mariano Blatt • Argentina, Gvineja Bisau, Švicarska • 2019 • 23'

Prazni sati
Mate Ugrin • Njemačka, Hrvatska • 2019 • 11'

Sinovi smo tvog stijenja
Ivan Salatić • Crna Gora • 2018 • 34'

Ghost Tropic
Bas Devos • Belgija, Nizozemska • 2019 • 85'




* organizator zadržava pravo izmjene programa
11.11.2019. | NATRAG